Wybrane programy komputerowe od Insoft

Obecnie w ofercie Insoft znajdziemy różnego rodzaju programy komputerowe dla firm. Są to zarówno rozwiązania informatyczne dla sklepów (także tych pracujących w sieci placówek handlowych), jak i narzędzia służące do zarządzania lokalami gastronomicznymi. Wśród programów marki Insoft coś dla siebie znajdą też przedsiębiorcy, którzy prowadzą mniejsze działalności gospodarcze.

PC-Market Lite – do prostych zastosowań

Nie da się ukryć, że w tym przypadku mamy do czynienia z najprostszym oprogramowaniem od Insoft. PC-Market Lite nie oferuje nazbyt rozbudowanej funkcjonalności. To narzędzie służy przede wszystkim do programowania kas rejestrujących. Opcjonalnie dostępne jest też zarządzanie pracą różnych drukarek fiskalnych. Niewykluczone jednak, że właśnie w tej prostocie tkwi siła programu Insoft. Dzięki temu oprogramowanie jest przyjazne w obsłudze i zapewnia szybkie wprowadzanie potrzebnych zmian. A takich rozwiązań informatycznych oczekuje wielu polskich przedsiębiorców, którzy zajmują się prowadzeniem mniejszych działalności gospodarczych. Co ciekawe, PC-Market Lite można też w łatwy sposób rozbudować do pełnej wersji PC-Market (po dopłacie różnicy w cenie). A więcej o drugim ze wspomnianych programów napiszemy poniżej…

PC-Market – nawet dla dużych placówek

Ten program komputerowy Insoft zalicza się do najbardziej zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które pozwalają na zarządzanie placówką handlową bądź usługową. PC-Market gwarantuje nie tylko precyzyjne zdefiniowanie firmowej oferty, ale też centralne sterowanie wybranymi elementami asortymentu. Dzięki temu oprogramowanie sprawdza się m.in. przy nadzorowaniu sieci punktów sprzedaży. Ponadto, PC-Market zapewnia oczywiście kompleksową współpracę z różnymi kasami i drukarkami fiskalnymi oraz urządzeniami peryferyjnymi, np. wagami elektronicznymi, czytnikami kodów kreskowych, drukarkami etykiet, terminalami typu POS lub sprawdzarkami cen. W rezultacie, program Insoft pozwala na stworzenie wszechstronnego systemu sprzedażowo-magazynowego. Dużym atutem PC-Market jest też to, że umożliwia on zarządzanie relacjami z kontrahentami oraz klientami. Dzięki temu oprogramowanie sprawdza się jako narzędzie CRM i zapewnia skuteczne rozliczenia dostaw do firmy.

PC-Gastronom – do zarządzania barem lub restauracją

Wielu właścicieli barów, restauracji czy kawiarni potrzebuje obecnie rozwiązań informatycznych, które usprawnią zarówno obsługę gości, jak i rozliczanie pracy kelnerów. I właśnie w realizacji takich zadań pomaga Insoft PC-Gastronom. Ten program może funkcjonować nie tylko w pojedynczym lokalu, ale także w sieci placówek. Narzędzie wyróżnia się prostą obsługą, przystosowaną do wykonywania obowiązków przy użyciu ekranów dotykowych, świetnie współpracuje z urządzeniami wykorzystywanymi w gastronomii oraz pozwala na skuteczne nadzorowanie wszystkich członków personelu. Ponadto, oprogramowanie może współpracować z innym programem komputerowym marki Insoft – opisanym wcześniej PC-Market. Takie połączenie sprawdza się m.in. w przypadku chęci zarządzania zapleczem baru lub restauracji.

 

W ofercie Insoft znajdziemy oczywiście więcej rozwiązań informatycznych dla firm. Niemniej, wybraliśmy te programy komputerowe, które naszym zdaniem są najbardziej reprezentatywne dla tej marki. Jeżeli mieliście już styczność z tymi bądź innymi narzędziami Insoft, to zachęcamy do komentowania wpisu 😉