Bingo Max Online – atrakcyjne możliwości nowej kasy fiskalnej od Posnet

Początkowo, po wejściu nowego systemu fiskalizacji, przedsiębiorcy mogli częściej wybierać ze znanych urządzeń rejestrujących, które zostały odpowiednio przygotowane do współpracy z Centralnym Repozytorium Kas. Obecnie jednak sytuacja uległa zmianie. Na rynku technologii sprzedaży pojawia się coraz więcej całkowicie nowych modeli online, zwłaszcza od czołowych producentów. Tak też jest z kasą fiskalną Posnet Bingo Max Online. Jakie rozwiązania tego urządzenia rejestrującego docenią użytkownicy?

Pełna gotowość na pracę w trybie online

Nie da się ukryć, że – z uwagi na najnowsze zmiany w przepisach fiskalnych – jedną z kluczowych cech nowej kasy od Posnet jest zgodność ze standardami systemu online. Zatem Bingo Max Online współpracuje z różnymi terminalami płatniczymi oraz przechowuje istotne dokumenty w pamięci chronionej. Zaś co do współpracy z Centralnym Repozytorium Kas, urządzenie oferuje kilka sposobów na internetową transmisję danych. W wersji podstawowej przesyła informacje przewodowo, za pomocą interfejsu Ethernet bądź USB (po połączeniu z komputerem mającym dostęp do sieci). Istnieje jednak możliwość uzyskania wersji z rozszerzeniem o rozwiązanie Bluetooth/Wi-Fi albo modem GSM. Każdy z tych wariantów zapewni bezprzewodową komunikację z CRK.

Możliwości tkwiące w parametrach i rozwiązaniach

Jednym z istotniejszych aspektów przy wyborze kasy rejestrujące jest baza towarowa. Zdecyduje ona bowiem o maksymalnej wielkości asortymentu, jaki może obsłużyć wspomniana technologia sprzedaży. W przypadku nowej kasy fiskalnej online Posnet mamy do czynienia z dość pokaźną bazą towarową. Użytkownik Bingo Max Online jest w stanie zaprogramować w niej nawet do 10 000 pozycji PLU. Co więcej, istnieje opcja określenia nawet 100 grup towarowych czy realizowania rabatów odnośnie wybranych elementów oferty bądź całych kategorii produktów bądź usług. W dodatku, każdą z pozycji PLU da się dokładnie opisać. Tymczasem obsługę dużego asortymentu wspiera funkcjonalna klawiatura, oferująca aż do 42 skrótów klawiszowych. Te natomiast, poza szybkim wywoływaniem ważnych funkcji, pozwala na szybką sprzedaż popularnych elementów oferty.

Oprócz szybkiego, łatwego w obsłudze mechanizmu drukującego i atrakcyjnych standardów komunikacyjnych, umożliwiających współpracę z różnymi urządzeniami peryferyjnymi (dzięki takim rozwiązaniom, jak Ethernet, 3 porty RS-232, USB, opcja zastosowania modułu Bluetooth/Wi-Fi bądź modemu GSM), kasa fiskalna Posnet Bingo Max Online dysponuje jeszcze innymi praktycznymi możliwościami. Przykładowo, po odpowiedniej konfiguracji model ten komunikuje konieczność zrealizowania raportu dobowego lub miesięcznego oraz wykonania obowiązkowego przeglądu technicznego. Dodatkowo, urządzenie oferuje funkcję kaso-wagi, czyli wygodnej integracji z niedużym, praktycznym akcesorium. Połączenie z dedykowaną szalką ważącą, obsługiwaną z poziomu panelu sterowania modelu marki Posnet, znacząco usprawnia pomiar masy produktów, także na niedużym stanowisku pracy. Wszystko to zostało zamknięte w niedużej, stylowej i solidnie wykonanej obudowie. W rezultacie Bingo Max Online prezentuje się jako jednak z ciekawszych propozycji dla przedsiębiorców szukających funkcjonalnej, wydajnej kasy rejestrującej online.