Kasa fiskalna Elzab Mini – nieduża, niedroga i praktyczna jednocześnie

Bardzo często przedsiębiorcy zobligowani do zakupu urządzenia fiskalnego oczekują od wybranego modelu przede wszystkim jednego – optymalnego połączenia atrakcyjnych cen. Dlatego tematem recenzji zazwyczaj stają się kasy rejestrujące, które są warte zainteresowania ze względu na różne aspekty prowadzenia działalności handlowej. Tak te jest z modelem Mini od firmy Elzab, co już trochę zdradza tytuł artykułu. A jak to wygląda w praktyce?

Wygoda stosowania kasy o małych gabarytach

Przyglądanie się cechom urządzeń zwykło się zaczynać od ich wyglądu oraz jakości konstrukcyjnych. Tak też uczyńmy – zwłaszcza, że należy tu wskazać kilka istotnych atutów. Jeśli chodzi o stronę wizualną Mini, to może nie jest ona leaderem designu, ale z pewnością należy do dobrze prezentujących się urządzeń. Więcej natomiast oferuje sama budowa kasy. Nieduże gabaryty, mała waga i sylwetka ukształtowana w praktyczny sposób czynią z modelu marki Elzab urządzenie świetnie sprawdzające się w działalnościach mobilnych. Kasa pozwala na łatwe przechowywanie i transportowanie, zaś w punktach handlowych, tym bardziej charakteryzujących się ograniczoną przestrzenią, naprawdę niedużo miejsca zajmuje Elzab Mini. Mała kasa fiskalna od Elzab w rezultacie zapewnia komfort obsługi klientów w różnych sytuacjach zawodowych – szczególnie, że jej obudowa jest solidna i wytrzymała na eksploatację w podróży.

Urządzenie wyposażone w praktyczne rozwiązania

Oczywiście, pozytywy w kasie marki Elzab nie polegają jedynie na sposobie jej skonstruowania. Trzeba też wspomnieć o rozwiązaniach pozwalających na sprawną ewidencję obrotu i obsługę klientów – np. przejrzyste wyświetlacze, zapewniające dobrą widoczność także przy gorszych warunkach oświetleniowych, czy intuicyjną klawiaturę z aż 61 przyciskami funkcyjnymi. Te pozwalają programować ustalone przez nas skróty klawiszowe, a następnie przypisywać je wybranym produktom, usługom czy nawet funkcjom urządzenia (warto przy okazji wspomnieć, że klawisze, dzięki specjalnej, papierowej wkładce, możemy ręcznie opisać). Dodatkowo, za pomocą wbudowanego portu, Mini jest w stanie współpracować z komputerem czy wagą elektroniczną. Zatem kasa sprawdzi się również w firmach, które do sprawnego realizowania zadań sprzedażowych wymaga stosownych urządzeń peryferyjnych.

Funkcjonalny model za niewygórowaną cenę

Kasa Elzab Mini posiada wszystkie rozwiązania niezbędne do zgodnego z przepisami rejestrowania obrotu. Oprócz tego, charakteryzuje się przyjazną różnym warunkom pracy konstrukcją oraz dostępem do praktycznych funkcji. Ale co ciekawe, jednocześnie pozostaje w segmencie tańszych urządzeń fiskalnych. Krótko mówiąc, uzyskanie technologii, która usprawni prowadzenie sprzedaży, w przypadku tego modelu nie musi się wiązać z koniecznością poniesienia dużych kosztów. Tym bardziej zresztą, jeśli połączymy te fakty z ustawową możliwością ubiegania się o ulgę za zakup pierwszego urządzenia rejestrującego (zwrot nawet do 90%, jednak nie więcej, niż 700 zł).