Co zaoferuje topowa drukarka fiskalna marki Posnet?

O jakim urządzeniu mowa? Oczywiście o drukarce fiskalnej Posnet Thermal HD. Model ten bez wątpienia zasługuje na określenie „topowego”, gdyż może się pochwalić wyjątkowo wydajnymi podzespołami. Wśród urządzeń produkowanych przez tę markę, to chyba wręcz najwyższa półka. Warto więc przyjrzeć się z bliska Thermal HD, aby poznać tajemnicę popularności i mocy tego rozwiązania technologicznego.

Obsługa 250 000 pozycji w bazie PLU

Posnet Thermal HD to propozycja dla przedsiębiorstw, które zajmują się sprzedażą bardzo wielu produktów czy usług. Wskazuje na to parametr obsługiwanej bazy towarowej. Model ten może bowiem współpracować z maksymalnie 250 000 PLU, które zostaną wcześniej zdefiniowanie w oprogramowaniu komputerowym do zarządzania handlem. Warto również wspomnieć o tym, że drukarka Thermal HD pozwala na stosowanie nazw towarów lub usług o długości 40 lub 56 znaków (w zależności od szerokości papieru). Ma to wyraźnie pozytywny wpływ na jednoznaczną identyfikację asortymentu.

Zaawansowany technologicznie mechanizm drukujący

Co może świadczyć o dobrym mechanizmie drukujący? Na pewno duża szybkość pracy, prosta wymiana rolki oraz wbudowany obcinacz papieru. Wszystkie te elementy charakteryzują Posnet Thermal HD. Niemniej, urządzenie zapewnia także dodatkowe udogodnienia, m.in. możliwość zastosowania rolki papieru termicznego o szerokości 57 lub 80 mm. Co więcej, przy pomocy tej drukarki można wystawiać paragony, na których znajdzie się logo przedsiębiorstwa oraz dwuwymiarowy kod kreskowych.

Prosta integracja z systemem sprzedaży

Model Thermal HD został wyposażony w interfejs komunikacyjny Ethernet. Wspomniany port zapewnia płynną wymianę danych z komputerem lub terminalem komputerowym. Jednakże, drukarka może współpracować z innymi urządzeniami także za pomocą złącza RS-232, USB lub przeznaczonego do podłączenia szuflady. Interfejsy komunikacyjne to jedna sprawa, natomiast zgodność z oprogramowaniem sprzedażowym dostępnym na polskim rynku – druga. Na szczęście również pod tym względem Thermal HD to technologia wysokiej klasy. Drukarka posiada protokół komunikacyjny POSNET, który zapewni kompatybilność z popularnymi programami do zarządzania handlem.

Dodatkowe informacje

Posnet Thermal HD to drukarka fiskalna, która należy do znanej rodziny urządzeń. Więcej można przeczytać o nich pod tym adresem (link).