Dobra kasa od firmy Elzab

Szukasz stacjonarnej kasy fiskalnej, która nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a przy okazji oferuje dostęp do wielu praktycznych funkcji? Wszechstronnego urządzenia z elektroniczną kopią paragonów, różnorodnymi interfejsami komunikacyjnymi i przejrzystymi wyświetlaczami? Takie modele naprawdę istnieją i wcale nie są bardzo drogie. Co więcej, są produkowane przez uznane marki, które od wielu lat funkcjonują na polskim rynku. Doskonałym przykładem takiego urządzenia jest kasa fiskalna Elzab Jota E. Przyjrzyjmy się jej nieco bliżej.

Tylko jedna rolka papieru termicznego

Elzab Jota E jednorazowo używa tylko jednej rolki papieru termicznego. Ponadto, w przypadku tej kasy wkład ma długość aż 80 metrów! Udogodnienia te są możliwe dzięki zastosowaniu modułu elektronicznej kopii paragonów. Warto zatrzymać się przy tej technologii chwilę dłużej. To za jej sprawą urządzenie marki Elzab drukuje tylko paragony fiskalne dla klientów. Natomiast kopie tych dokumentów są za każdym razem zapisywane na karcie pamięci (automatycznie). Nietrudno zgadnąć, że przechowywanie danych w formie elektronicznej jest zdecydowanie łatwiejsze i bezpieczniejsze. To także dowód na to, że kasy fiskalne idą dziś z duchem czasu i dostosowują się do potrzeb przedsiębiorców.

2 wersje bazy PLU

Wielkość bazy towarowej w Elzab Jota E jest uzależniona od decyzji właściciela kasy. Może on bowiem zamówić swoje urządzenie w jednym z 2 wariantów – 4 095 lub 6 143 PLU. Różnica nie jest gigantyczna, ale w przypadku niektórych firm może okazać się naprawdę ważna. Innymi słowy, każdy przedsiębiorca, który planuje stałe rozszerzanie swojego asortymentu, powinien wziąć pod uwagę model Jota E z większą pojemnością na programowanie produktów i usług.

Dużo klawiszy funkcyjnych

Od liczby klawiszy funkcyjnych często zależy funkcjonalność danego modelu kasy fiskalnej. Dlatego Jota E spotyka się z tak dużym uznaniem w oczach użytkowników. Urządzenie oferuje zdefiniowanie nawet do 71 skrótów klawiszowych! Do czego można wykorzystać to udogodnienie? Przedsiębiorcy najczęściej definiują przyciski funkcyjne jako skróty do popularnych produktów i usług, gdyż umożliwia to szybką sprzedaż. Oprócz tego, przyciski służą do bezpośredniego wywoływania często używanych opcji (dla przykładu: błyskawiczny wydruk raportu dobowego).

Więcej informacji

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zerknij tutaj.