Do wyzwań codziennej pracy – Novitus Link Online

Każdy przedsiębiorca, zarówno dopiero rozpoczynający prowadzenie działalności, jak i kontynuujący ją, rozwijający swoje przedsiębiorstwo, chce by działało ono jak najlepiej. Gdy więc musi nabyć kasę fiskalną, stara się wybrać taką, która będzie idealnym połączeniem wszystkich zalet nowoczesnych rozwiązań technologicznych – wysokich parametrów, przyjaznych funkcji, wygodnej obsługi i solidnego wykonania. Taka właśnie jest Novitus Link Online.

Wysokie parametry zapewniające sprawną obsługę

Novitus Link Online to nowoczesne urządzenie fiskalne skonstruowane na mocnych, znanych z poprzednich rozwiązań podzespołach. Kasa posiada wszystkie funkcje, które miały dotychczas kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu. Daje możliwość wydruku NIP-u nabywcy oraz logotypu graficznego firmy na paragonie fiskalnym i wydrukach niefiskalnych. Pod paragonem fiskalnym można wydrukować dowolny tekst reklamowy, lub dowolna grafikę oraz kod QR. Wyposażona jest także w wygodną w obsłudze klawiaturę z programowalnymi klawiszami szybkiej sprzedaży. Oczywiście, jak wszystkie inne modele marki Novitus, wyposażona jest w sprawnie i szybko drukujący mechanizm termiczny, w którym rolkę wymienia się wrzucając ją po prostu w odpowiednie miejsce.

Urządzenie posiada także ogromną bazę towarową pozwalającą zaprogramować 20 000 towarów PLU, z których każdy może być opisany 40-ma znakami.

Z nowszych funkcji kasa posiada moduł online oraz pamięć chronioną, dzięki czemu bez problemu komunikuje się  z Centralnym Repozytorium Kas. Funkcje te, są właściwie bezobsługowe – jedyne wymagania wobec operatora kasy, to zapewnienie jej połączenia z siecią internetową. Reszta odbywa się w tle pracy urządzenia.

Link Online należy do nowej linii urządzeń marki Novitus, które mają niespotykaną moc – 32 bitowe procesory, ogromną pamięć wewnętrzną oraz 256 MB pamięci operacyjnej. Pozwalają także, dzięki usłudze chmurowej monitorować i zarządzać biznesem z każdego miejsca na ziemi. Ta ostatnia funkcja dostępna jest tylko w urządzeniach Novitus.

Jeszcze jedną, dosyć istotną cechą, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy coraz rzadziej używa się gotówki, jest współpraca z terminalem płatniczym.  Kasa łączy się jednym kablem z PIN Padem bez konieczności specjalnej konfiguracji. A przebieg transakcji bezgotówkowej jest niezwykle prosty – operator nie musi przepisywać kwot, kasa przesyła je automatycznie. To gwarancja uniknięcia pomyłek i przyspieszenia obsługi klientów.

Kompaktowa i elegancka – znajdzie zastosowanie w wielu różnych działalnościach

Novitus Link Online charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, odpornością na intensywne użytkowanie, wzmocnioną obudową, więc sięgną po nią z pewnością Ci przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność typu warsztat samochodowy,  wypożyczalnia aut, wulkanizację. Kasa jest niewielka (195 x 67 x 216 mm), więc z pewnością może służyć w punktach, w których powierzchnia sprzedażowa jest ograniczona. Jej linia wyróżnia się elegancją i prostotą, więc kasa znajdzie zastosowanie w punktach, w których jej wygląd będzie nie mniej ważny od funkcjonalności, a zatem w salonach piękności, kosmetologii, fryzjerskich.  Dostępność w trzech wersjach kolorystycznych sprawia, że można dopasować model do wystroju wnętrza.

Kasa zainteresuje także użytkowników, którzy prowadzą sprzedaż towarów akcyzowych (papierosów, alkoholu). Daje ona bowiem możliwość zapamiętywania obrotu towarów oznaczonych jako „akcyzowe”. Niezależnie od zmian w bazie towarowej (usunięcie towaru, zmiana, skasowanie całej bazy) kasa pozwoli na wydrukowanie raportu sumującego sprzedaż tych towarów w dowolnym zakresie czasowym (np. za cały rok, dany miesiąc). Urządzenie posiada także funkcje rejestracji usług bus-owych i czasowych dla wypożyczalni, czy parkingów.